Databáze prototypů

Databáze prototypů deskových her si klade za cíl vytvořit přehled českých a slovenských autorů, kteří vymýšlejí své vlastní originální deskové hry a chtějí je vydat nebo se o ně podělit. Vaše hra se dostane do povědomí hráčů deskových her mnohem rychleji než kdekoli jinde. Databáze obsahuje hry z soutěží autorů, ale rozhodně není omezená jen na ni. Pokud máte zájem uveřejnit svůj prototyp v databázi, kontaktujte nás.


Minotaurus

Hra Lucie Pucherové

Staňte se jedním z hrdinů, kteří dokázali projít spletitými chodbami ohromného labyrintu a utkli se s bájným Minotaurem.

VŠE O HŘE

Orion - sjednocení

Hra Pavla Žáčika

Kdysi byly planety sjednoceny pod Unií a po jejím rozpadu nastala staletí chaosu. Cílem hráčů je dosáhnout znovusjednocení.

VŠE O HŘE

Kytičky

Hra Tomáše Uhlíře a Jany Škorpilové

Spojte provlékáním provázku kytičky s největším počtem okvětních lístků. Oddechová, poutavá hra, ideální na cesty.          

VŠE O HŘE

Příběh koček

Hra Jana Liperta

Nenáročná rodinná hra z kočičího prostředí, ve které budete sami prožívat dobrodružný příběh, který se každou hru trochu mění.

VŠE O HŘE

Cesta

Hra Pavla Žáčika

Pseudokooperativní, výpravná, RPG, humorná hra, která se odehrává v postapokalyptickém světě, kde je nedostatek potravy a spousty nebezpečí.

VŠE O HŘE

Elementy

Hra Jána Lauroviče

V hre Elementy sa ponoríte do sveta fantasy, kde bojujete so svojimi “príšerkami” proti súperom a snažíte sa získať víťazné odznaky z každého elementu.

VŠE O HŘE

Posunovací hlavolamy

Hra Mirka Moravy

Jedná se o logickou deskovou hru pro jednoho hráče. Obsahuje 90 originálních úrovní od jednoduchých až po extrémně složité.

VŠE O HŘE